Piknik klasy 1B z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią p. Aleksandrą Pietrzak i rodzicami zorganizowali piknik w malowniczej scenerii kolskiego zamku.

W programie klasowego pikniku nie mogło zabraknąć licznych atrakcji dla dzieci. Było ognisko z pieczeniem kiełbasek, a na deser smaczne domowe wypieki. Uczniowie rywalizowali w licznych konkurencjach sportowych. Rozegrany został również mecz w „Dwa ognie” z udziałem dzieci, rodziców i pani wychowawczyni. Po zakończonym pikniku, dzieci uśmiechnięte i pełne wrażeń  wróciły do szkoły.

Wychowawczyni serdecznie dziękuje rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu i organizacji tak udanego dziecięcego święta.