Zwyciężamy w X Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się X Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo Ekologiczny klas trzecich. Dzieci z naszej szkoły okazały się w nim najlepsze!

Każda z kolskich szkół podstawowych wystawiła w konkursie swoją drużynę. Naszą szkołę, pod opieką pani Joanny Starosty reprezentowali uczniowie: Karolina Stegenta, Jakub Dopierała, Arkadiusz Budny, Bruno Jarosz i Bartosz Hauff. Głównym celem konkursu było podnoszenie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych uczniów. Nie był to zwykły test. Nauczycielki ze SP 4 przygotowały szereg ciekawych konkurencji, w których grupy uczniów mogły wykazać się wiedzą i zręcznością. Nasi reprezentanci zdobyli największą liczbę punktów i zajęli pierwsze miejsce!

tekst: J. Starosta