Dzień Babci i Dziadka u przedszkolaków

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

Dnia 14 stycznia w Zespole Szkół nr 1 w Kole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej 5 latków,  a 15 stycznia w grupie 3-4 latków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec zaśpiewały 100 lat i wręczyły Babciom i Dziadkom  laurki. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku, w to aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. To naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy.

Po części oficjalnej  goście zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Frekwencja była wspaniała. Dziękujemy !!! Gorące słowa podziękowania  kierujemy do rodziców, którzy dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali też dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości.

tekst: Dorota Sobczak