Nasi sportowcy wśród nagrodzonych w Ratuszu

Najlepsi młodzi sportowcy z naszego miasta nagrodzeni zostali przez burmistrza Stanisława Maciaszka oraz Waldemara Pietrzaka, reprezentującego Radę Sportu. Wśród nagrodzonych prawie 1/3 stanowią uczniowie oraz absolwenci naszej placówki. Gratulujemy!

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły:

- Martyna Tyl – wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w ogólnopolski zawodach pływacki i triathlonowych,

- Filip Musialiński - III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych i juniorów starszych, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Korfballu "Mayor Cup" - Prievidza 2015,

- Natalia Nowicka - III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych,

- Filip Kołodziejek – król strzelców ligi okręgowej w kategorii "trampkarz starszy",

- Piotr Buczkowski – wyróżniający się zawodnik ligi wojewódzkiej w kategorii "junior młodszy".

Nagrodzeni absolwenci naszej szkoły:

- Marta Zygmunt - wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w ogólnopolski zawodach pływacki i triathlonowych

- Martyna Sowińska - III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów juniorów starszych, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Korfballu "Mayor Cup" - Prievidza 2015.

- Marek Szałek - III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów starszych, III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Korfballu "Mayor Cup" - Prievidza 2015.