Na basenie fajnie jest!

Nasi uczniowie uwielbiają lekcje wychowanie fizycznego, zwłaszcza te, które odbywaja się w kolskiej pływalni. Dziś odwiedziliśmy z aparatem uczniów klas 4A i 4B, którzy pod okiem nauczycieli zdobywali kolejne umiejętności pływackie.

Dziewczęta i chłopcy, podzieleni na grupy ze względu na zdobyte już umiejętności uczyli się kolejnych technik pływackich pod okiem nauczycieli: Elżbiety Majewskiej i Waldemara Pietrzaka. Dziś uczniowie ćwiczyli m.in. pracę rąk i nóg w kraulu na piersiach, oddech, skoki do głębokiej wody. Zapraszamy na krótką fotorelację z tych ciekawych zajęć. A my, starsze pokolenie możemy cieszyć się, że dzieci mają tak doskonałe warunki do rozwoju aktywności fizycznej. Oby z nich korzystały, a zwolnień z zajęć w-f było jak najmniej!