Plac zabaw NIVEA już gotowy!

Długo czekaliśmy na tą chwilę, ale warto było. Plac zabaw Nivea, o który walczyliśmy wiosną jest już gotowy. Zakończyła się budowa, wykonano odbiór techniczny i już wkrótce z nowoczesnych i estetycznych urządzeń będą mogły korzystać dzieci z naszego miasta.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców, przede wszystkim "Grupy Aktywnych", czyli rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół naszej szkoły udało się wygrać budowę placu zabaw na terenach zielonych przy szkolnym Orliku. Choć od głosowania minęło już kilka miesięcy pamiętamy, z jaką determinacją nasi rodzice i nauczyciele walczyli o plac zabaw. I wreszcie jest! Nowoczesne urządzenia cieszą oko, wokół zasiana została trawa. Jednocześnie informujemy, że w najbliższych dniach, z uwagi na konieczność związania cementu oraz ukorzenienie się trawy z placu korzystać nie wolno. Ale już niedługo...