• Odwiedziło nas: 41904339

Najlepsi w mieście i powiecie!

Po zwycięstwie w miejskich zawodach w piłce nożnej, drużyna naszych piłkarzy okazała się najlepsza w zawodach powiatowych. Gratulujemy i życzymy chłopcom oraz trenerom sukcesów w kolejnych rundach rozgrywek.

23 października na hali Mosir w Kole odbył się zawody powiatowe w piłce nożnej halowej w kategorii szkoł gimnazjalnych. Nasi piłkarze reprezentowali miasto Koło wygrywając w turnieju wcześniejszym pomiędzy kolskimi szkołami. Zespół prowadzony przez trenerów Łukasz Sikorskiego i Piotra Krzyżanowskiego w turnieju powiatowym nie przegrał spotkania i tym samym wygrał całe zawody awansując do rejonów w piłce nożnej halowej. Piłkarze z Zespołu Szkół nr 1 w Kole będą reprezentować powiat na zawodach rejonowych 3 listopada w Koninie.

Wyniki grupowe:

ZS 1 Koło - Gimnazjum Babiak 7:0

ZS 1 Koło - Gimnazjum nr 2 w Kole 2:1

ZS 1 Koło - Gimnazjum Dąbie 2:2

Półfinał:

ZS 1 Koło - Gimnazjum Kłodawa 2:2 (wygrana w rzutach karnych)

Finał:

ZS 1 Koło - Gimnazjum Dąbie 1:1 (wygrana w rzutach karnych)

Skład zespołu:

Bąkowski Michał, Spławski Jakub, Krawczyk Adam, Cieślak Kacper, Groblewski Norbert, Filip Kołodziejek, Bartosz Fret, Klaudiusz Szurgot, Buczkowski Piotr, Mielczarek Mateusz

Trenerzy: Sikorski Łukasz, Piotr Krzyżanowski