• Odwiedziło nas: 39920556

Rodzice pierwszaków - zapraszamy Was na warsztaty!

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci klas pierwszych szkoły podstawowej na niezwykle ciekawe warsztaty wzmacniające kompetencje opiekuńczo-wychowawcze. Temat warsztatów: "Zasady i konsekwencje - jak efektywnie wykorzystywać kary i nagrody"

Serdecznie zapraszamy Rodziców na spotkanie warsztatowe, którego celem jest:

• Przedstawienie sposobów radzenia z trudnościami wychowawczymi ze szczególnym uwzględnieniem metod konstruktywnego wyciągania konsekwencji.
  • Przedstawienie konsekwencji, które uczą oraz kar, które ranią i pozostawiają urazy emocjonalne.
  • Podkreślenie roli nagradzania w wychowaniu jako elementu wzmacniania  prawidłowych zachowań oraz wpływu nagradzania na zachowanie dziecka  i jego obraz samego siebie.
  • Jakie wymagania mogę stawiać dziecku w wieku szkoły podstawowej?

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W KOLE , sala nr 10 i 11,    28 października 2015r. (środa)

godz.17.00 – grupa I    godz.18.15 – grupa II

Warsztaty poprowadzą specjaliści ze Stowarzyszenia Epsilon Centrum  Edukacji i  Profilaktyki z Bielska Białej.

Inicjatorem i sponsorem warsztatów jest Zespół Interdyscyplinarny w Kole.

Rodzicu, przyjdź – naprawdę warto!