Nasi wolontariusze w akcji, czyli "Podziel się posiłkiem"

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcjach charytatywnych. Tym razem uczestniczyli w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności "Podziel się posiłkiem".

W ostatni piątek i sobotę w wielu sklepach w całej Polsce zbierano artykuły żywnościowe w ramach szlachetnej akcji "Podziel się posiłkiem". Naszych wolontariuszy wraz z nauczycielami szkoły podstawowej i gimnazjum spotkać można było w piątkowe popołudnie i całą sobotę w trzech kolskich supermarketach. Dziewczęta i chłopcy aktywnie włączyli się w zbiórkę darów dla najbiedniejszych rodzin, którą organizują Banki Żywności. Nasza młodzież, poświęcając swój czas wolny dała znakomity przykład swoim rówieśnikom, jak pomagać najbardziej potrzebującym. Brawo!