Kibice z Zespołu Szkół nr 1 na Bułgarskiej.

W niedzielę, 27 listopada, na zaproszenie wiceprezesa klubu piłkarskiego Lech Poznań, na ligowy mecz Ekstraklasy udała się grupa uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Kole. Uczniowie wraz z opiekunami dopingowali poznańską drużynę podczas meczu z Widzewem Łódź.

Wizyta na stadionie podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy była kolejną nagrodą za wywalczenie pucharu Premiera Donalda Tuska w turnieju "Orlik". Bezpłatne zaproszenia dla uczniów i opiekunów dyrektor Lech Brzeziński otrzymał od wiceprezesa klubu Lech Poznań, Arkadiusza Kasprzaka. Dla większość uczniów był to pierwszy taki wyjazd, więc wizyta na stadionie - jednej z aren Euro 2012, jak i atmosfera meczu zrobiły na nich wielkie wrażenie. Niestety, dobry humor popsuł nam poznański zespół, przegrywając mecz 0:1.

Mamy nadzieje, że wiosną, kiedy po raz kolejny pojedziemy do Poznania na mecz, "poznańska lokomotywa" grać będzie lepiej. A o bilety nie musimy się martwić, mamy je przecież obiecane przez prezesa Kasprzaka.