Nasi Mistrzowie w Ratuszu.

W środe, 26 października, nasi Mistrzowie Polski wraz z trenerami i dyrekcją szkoły uczestniczyli w sesji Rady Miejskiej, gdzie zostali uhonorowani przez Burmistrza Miasta Koła oraz Radnych Rady Miejskiej.

Podczas spotkania, na początku sesji Rady Miasta, przewodnicząca Rady p. Urszula Pękacz złożyła naszym chłopcom gratulacje, mówiąc: "Nie ukrywam, że 7 października wielu mieszkańcom Koła zabiło mocniej serce, kiedy nasze "kolskie złotka" grały w Warszawie w turnieju ORLIKA(...)Chcemy Wam podziekować za to, że tak pieknie promowaliście nasze miasto, ale przede wszystkim za to, że wspaniale graliście, a cała Polska dowiedziała sie o Was".

Następnie, wraz z burmistrzem Mieczysławem Drożdzewskim wręczyła chłopcom dyplomy i nagrody rzeczowe od Rady Miasta, wspomniała także o wielkim wkładzie trenera drużyny - p. Marka Burdzińskiego. Do życzeń i gratulacji przyłączył się też burmistrz miasta Koła, pamiętając o wkładzie w sukces p. Waldemara Pietrzaka i gratulując dyrekcji szkoły. Burmistrz również ufundował nagrody dla chłopców - profesjonalne dresy piłkarskie z herbem miasta Koła właśnie "się szyją" i już wkrótce chłopcy będą z duma je prezentować na kolejnych zawodach sportowych.

Na koniec głos zabrał dyrektor szkoły, p. Lech Brzeziński dziękując władzom miasta za pomoc i wsparcie organizacyjne. Ceremonii towarzyszył grad braw a i kwiatów nie zabrakło. Wzruszenie i radośc z sukcesu udzieliła sie wszystkim zebranym, a szczególną widać je było na twarzach rodziców "złotych chłopców".

Zobacz:

Spotkanie z Radą Miejską i Burmistrzem miasta Koła w Ratuszu w Kole