Wtorek, 2017-12-12

Imieniny: Ady, Aleksandra

Co słychać u pięciolatków z grupy 0B?

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0B odwiedziły niedawno fotografa, by poznać, jak wygląda jego praca i zobaczyć prawdziwe laboratorium fotograficzne. Z kolei w szkole wizytę dzieciom złożyły panie z biblioteki pedagogicznej , by przeprowadzić ciekawe zajęcia czytelnicze.

Zwiedzanie zakładu fotograficznego "Fotos" było dla dzieci ciekawym przeżyciem: mogły zobaczyć profesjonalny sprzęt, którego używa fotograf, zwiedziły zakamarki fotograficznego atelier. Na koniec pan fotograf wykonał dla każdego dziecka zdjęcie pamiątkowe. Maluchy były zachwycone i w podziękowaniu za miłe przyjęcie oraz przesympatyczną atmosferę wręczyły właścicielowi zakładu własnoręcznie wykonaną laurkę.

Zajęcia pt. „ Podróż z Walentynką’’  przeprowadziły dla dzieci panie z biblioteki pedagogicznej. Dzieci zostały zapoznane z treścią bajki, a następnie wraz z Paniami wykonały plakaty. Po zajęciach, tradycyjnie już w geście podziękowania za miłe oraz interesujące zajęcia dzieci obdarowały Panie laurką.