Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, zwany potocznie Dniem Nauczyciela obchodzony był w naszej szkole w piątek, 13 października. W przemiłej, rodzinnej atmosferze uczniowie składali życzenia i podziękowania swoim nauczycielom i pracownikom szkoły, a dodatkowym prezentem były występy artystyczne  naszych uczniów.

Przygotowania młodych artystów do występów z okazji Dnia Nauczyciela trwały już od pewnego czasu. Najpierw swoje talenty wokalne, taneczne, recytatorskie i kabaretowe zaprezentowali uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej i gimnazjaliści, a później najmłodsi, czyli przedszkolaki i dzieci z klas I-III. Nauczyciele otrzymali od uczniów kwiatki, a także... ananasy, nie brakowało życzeń i podziękowań.

W imieniu wszystkich pracowników szkoły dziękujemy Uczniom i Rodzicom za pamięć i życzenia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a wkrótce - na film, którego montażem zajmują się uczniowie podczas zajęć innowacji artystycznychw szkolnej pracowni wyobraźni i mediów.