Środa, 2017-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza

Testy sprawnościowe dla kandydatów do klas sportowych - dodatkowy termin

W najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia 2017 r. o godz. 12:00 w Zespole Szkół nr 1 w Kole przy ul. Poniatowskiego 22 oraz na pobliskim "Orliku" odbędą się testy sprawnościowe do oddziałów sportowych o profilu "piłka nożna" oraz „korfball” dla dziewcząt i chłopców, którzy od 1 września 2017 uczyć się będą w klasach czwartej i siódmej szkoły podstawowej. Zapraszamy wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w testach sprawnościowych w pierwszym - majowym terminie.

Testy sprawnościowe podzielone będą na 2 części: testy sprawności ogólnej i specjalnej. Dokładny opis testów oraz inne ważne informacje znajdują się w zakładce REKRUTACJA:

- dla uczniów klas trzecich KLIKNIJ TUTAJ

- dla uczniów klas szóstych KLIKNIJ TUTAJ

Uczniowie obecnych klas trzecich i szóstych szkół podstawowych, których rodzice wyrazili zainteresowanie powstaniem klasy sportowej o profilu „piłka nożna” i „korfball” proszeni są o przyniesienie ze sobą zaświadczenia lekarskiego o zdolności do uczestniczenia w testach sportowych lub kartę zdrowia (dzieci trenujące na co dzień w klubach sportowych). Testy poprzedzone zostaną badaniem masy ciała i wzrostu, sprawdzone także zostaną zaświadczenia lekarskie kandydatów. Przebieg testów obserwować będzie komisja rekrutacyjna. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie – najlepiej z płaską podeszwą.