• Do wakacji: WAKACJE!!!

Sobota, 2017-08-19

Imieniny: Emilii, Julinana

"Ekipa Ziarno" wystąpiła podczas Dni Koła

Szkolny zespół muzyczny "Ekipa Ziarno" prowadzony przez p. Marcina Cechowskiego wystąpił podczas tegorocznych Dni Koła. Młodzi muzycy zaprezentowali pięć utworów z repertuaru m. in. Pink Floyd, U2 i The Cranberries otrzymując gromkie brawa od publiczności. Gratulujemy i życzymy kolejnych występów!

W koncercie wystąpili: Magdalena Tomczyk - pianino, Lena Kowalska - śpiew, Dominika Klepczarek - gitara elektryczna, Patrycja Klepczarek - śpiew, Hubert Szkudlarek - perkusja, Miłosz Graliński - gitara elektryczna II, Jakub Graczyk - śpiew, Szymon Malec - bas, Marcin Cechowski - gitara. Zespół istnieje od ponad dwóch lat i odbywa próby w specjalnie do tego celu zaadoptowanym i wyciszonym  pomieszczeniu w gimnazjum. Młodzi muzycy reprezentują naszą szkołę na festiwalach oraz podczas szkolnych i miejskich imprez i wydarzeń kulturalnych. Cieszymy sie, że dzięki zaangażowaniu nauczyciela Marcina Cechowskiego nasza szkoła jest miejscem, w którym młodzież realizuje swoje muzyczne pasje i zainteresowania.

Fot: Portal Miejski e-kolo