• Do wakacji: -5 dni

Środa, 2017-06-28

Imieniny: Florentyny, Ligii

Dni Koła - nasze stoisko na kiermaszu artystyczno-rzemieślniczym

Jedną z imprez towarzyszących tegorocznym Dniom Koła był kiermasz artystyczno-rzemieślniczy, na którym stoisko wystawiła nasza szkoła. Organizacją stoiska zajęli się nieocenieni - jak zwykle - rodzice dzieci uczęszczających do naszej szkoły, którym serdecznie dziękujemy za włączenie się w tę akcję.

Pod namiotami ustawionymi w alejce prowadzącej do stadionu znalazły się stoiska: kulinarne, artystyczne (malowanie portretów i twarzy, fantazyjne zaplatanie włosów) oraz kramik z rozmaitościami, przygotowanymi przez uczniów i rodziców. Nasz punkt cieszył się dużym zainteresowaniem, warto więc raz jeszcze podkreślić ogromne zaangażowanie naszych wspaniałych rodziców, na których zawsze można liczyć i którzy poraz kolejny wsparli działania szkoły. Kiermasz okazał się sukcesem, a zebrane środki przekazane zostały Radzie Rodziców: wrócą one do dzieci w postaci nagród, dofinansowania do wycieczek i itp.