Nagroda dla Klary Manickiej z oddziału przedszkolnego 0A w konkursie plastycznym „Dzisiaj każdy może być bohaterem!”

Miło nam poinformować, że Klara Manicka z oddz. 0A otrzymała I Nagrodę w kategorii dzieci przedszkolnych w konkursie plastycznym Dzisiaj każdy może być bohaterem!, który odbył się pod patronatem CDN Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Koninie. Ogólnym celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na relacje społeczne w czasie pandemii COVID – 19. Konkurs dla najmłodszych polegał na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, przedstawiającej w jaki sposób możemy sobie wzajemnie pomagać w trudnych sytuacjach życiowych związanych z koronawirusem. Nasza laureatka otrzymała pamiątkowy dyplom, a także zestaw z zakresu robotyki  - „Zbuduj robota. Dinozaur”.

Pozostałymi uczestniczkami konkursu ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, których prace przekazano komisji konkursowej były:

Gabriela Kawka - oddz. 0B
Zuzanna Zacharska - oddz. 0B
Zuzanna Bartosik - oddz. 0C
Helena Cechowska  - oddz. 0C

Nadia Sądowska - oddz. 0D

Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie Organizatorzy ufundowali dyplomy i  upominki w postaci książek – rozkładanek.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych!!!