MOPiPR Koło - Konkurs plastyczny "Rodzina najcieplejsze miejsce pod słońcem"

Organizatorem Konkursu pt. ,,Rodzina najcieplejsze miejsce pod słońcem” jest Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, pod  honorowym patronatem Burmistrza Miasta Koła i Rady Miejskiej Koła.

Cele konkursu: wskazanie, że Rodzina to miejsce, gdzie każdy może czuć się bezpiecznie; kształtowanie szacunku dla rodziny; wzmacnianie poczucia więzi; propagowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności twórczej.

Organizatorzy podkreślają wartości czasu spędzanego wspólnie, odwołują się zarówno do aktywności rekreacyjno-sportowej, jak i do wspólnych zainteresowań rodzinnych.

UCZESTNICY KONKURSU:
I Kategoria -  indywidualna
- uczniowie kolskich szkół podstawowych
II Kategoria – rodzinna

- członkowie rodzin zamieszkujących w Kole, bądź rodziny w skład których wchodzi dziecko uczące się w kolskiej szkole podstawowej

ZADANIA KONKURSOWE:

Wykonanie pracy plastycznej odwołującego się do hasła konkursu-,, Rodzina najcieplejsze miejsce  pod słońcem”.

TECHNIKA PRAC:

Dowolna –rysunkowa, malarska, graficzna ( poza formami przestrzennymi)

WYMIAR PRACY:  A4, A3

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia i oświadczenie znajdują się w załącznikach do pobrania lub na stronie MOPiPR http://bip.mopiprkolo.nv.pl/m,1430,konkurs.html