• Odwiedziło nas: 41872042

WYRÓŻNIENIA DLA UCZNIÓW W KAMPANII ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w kampanii ZTU 2020 realizowanej pod hasłem „Dorastamy Asertywnie”, która w wyniku trwającej epidemii została wyjątkowo zakończona w lutym 2021 roku.

W dniu 19 marca 2021r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla dzieci i młodzieży kolskich szkół -  laureatów konkursu literacko-plastycznego „Wehikuł czasu”.

Wśród wyróżnionych osób znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
  • Emilia Żurawska,
  • Laura Kosmowska,
  • Oktawia Przybylska,
  • Zofia Lamprycht,
  • Wiktor Bucikiewicz.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom!

Cieszymy się także z faktu, iż pomimo braku fizycznej obecności uczniów oraz nauczycieli w szkole, udało się zrealizować kampanijne działania profilaktyczne.

Wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu dziękujemy za chęci i zaangażowanie oraz życzymy dalszych sukcesów i motywacji do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Podziękowania składamy także nauczycielom p. Wiolecie Tęgos, p. Renacie Krauze-Witkowskiej, p. A.Lubczyńskiej za odpowiednie wsparcie uczniów w przygotowaniu prac plastycznych i literackich oraz pedagogowi szkolnemu p. Iwonie Herman za pomoc w przeprowadzeniu konkursu w naszej szkole.

Zachowaj Trzeźwy Umysł - gólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu realizowana od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. skierowana była do uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców i opiekunów. Celem kampanii było kształtowanie wśród dzieci i młodzieży prozdrowotnych zachowań oraz wzmacnianie zasobów i umiejętności pozwalających minimalizować ryzyko sięgania po substancje psychoaktywne.