„Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze”, czyli andrzejki w naszej szkole

Nie trzeba znać żadnego Andrzeja, żeby świętować jego imieniny. Tak też było i w naszej szkole. Wszyscy z niecierpliwością czekali, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Przepowiednie dostarczały wszystkim wiele śmiechu i radości.

Tego dnia korytarz szkolny w części A został zamieniony w Salę Wróżb, gdzie dziewczynki z klasy 5A przemienione w prawdziwe wróżbitki przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość. W części B chłopcy z klasy 5A podczas dyskoteki zapewnili świetną muzykę. Chociaż zabawa nie trwała długo, wszyscy „wybawili się” znakomicie.