• Odwiedziło nas: 41904153

Dzień Pluszowego Misia u naszych przedszkolaków

Dzieci lubią misie, wszystkie - małe, duże, kolorowe, puchate i mięciutkie. Jak co roku przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Jest to święto obchodzone bardzo szczególnie.

Tego dnia każde dziecko przynosi do przedszkola swojego najmilszego misia. Uroczystość rozpoczęto od przywitania wszystkich przedszkolaków i ich misiów, następnie były zabawy przy misiowych przebojach, oglądanie prezentacji multimedialnej o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Przedszkolaki wyrecytowały wiersz o tym, jaki jest miś, uczyły się piosenki, ale również degustowały przysmak niedźwiadków – miód i poznawały jego zalety. Dzieci zaprezentowały też swoje ulubione pluszaki, opowiadały o nich, mówiły z jakich są bajek, odgadywały zagadki z nimi związane. Miłą niespodzianką dla dzieci od jednej z mam było pyszne ciasto w kształcie misia.

Dzień Pluszowego Misia to doskonały pretekst, by bawić się, świętować i uczyć.