Koncert jesienny w wykonaniu przedszkolaków

Dzieci 4 i 5-letnie z grupy 0C zaprosiły swoich rodziców oraz kolegów z pozostałych grup przedszkolnych na jesienne spotkanie z muzyką i poezją.

Jesień to pora roku, która otacza nas pięknymi barwami a także szarością i pluchą. Utożsamiając się z jesienią dzieci ubrane w barwy jesieni wykonały inscenizacje do piosenek: wkładały do kosza Pani Jesieni owoce, radośnie zbierały kolorowe liście, recytowały wiersze, a także wskakiwały do kałuż w tańcu "Kałużowy deszcz". Ponieważ jesienią robi się chłodno, dzieci śpiewały "włożę sweterek, czapkę, rękawiczki, szalik i chociaż trochę chłodno dziś, to na spacer trzeba iść". Natura zagościła w przedszkolnej sali. Dary jesieni stworzyły urokliwą dekorację.

W każdym występie ważne jest  zaangażowanie dzieci, a maluchom go nie brakowało. Cieszyły się, że występują przed bliskimi im osobami. Rodzice nie kryli zachwytu z występu dzieci, a koleżanki i koledzy z pozostałych oddziałów przedszkolnych bili gromkie brawa.

Koncert Jesienny w wykonaniu młodszej grupy przedszkolnej wprawił w dobry nastrój, a my podziwialiśmy występ małych artystów.