"Wiersze znane i lubiane" - prezentacje

Popularyzowanie poezji dziecięcej, upowszechnienie kultury języka, zastosowanie modulacji głosu, prezentowanie umiejętności dzieci, jak również zachęcanie do występów przed większą publicznością - takie były cele zajęć pod hasłem "Wiersze znane i lubiane", które odbyły się u naszych przedszkolaków.

W zajęciach uczestniczyły również dzieci z najmłodszej grupy, które z ciekawością oglądały popisy starszych kolegów. Wszyscy uczestnicy prezentacji wykazali się niebywałymi zdolnościami recytatorskimi i każdy występ był wyjątkowy. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspólnie ze swoją pociechą tekstu wierszy.

Po recytacjach wierszy dzieci z grupy 0A zaprezentowały dla maluchów inscenizację bajki pt. ”Wilk i owieczki” w interpretacji własnej, z dialogami i ruchem scenicznym opartym na własnych pomysłach.

Tekst i zdjęcia: wychowawczynie grupy 0A