Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę

Wielką radość sprawił nam Święty Mikołaj, przybywając do naszej szkoły w dniu swoich imienin, czyli szóstego grudnia. Każdemu ofiarował drobny, słodki upominek, a dzieci odwdzięczyły mu się tańcem, piosenkami i wierszykami.

Z tego, co nieoficjalnie wiadomo, Mikołaja do szkoły zaprosili rodzice z Rady Rodziców. Święty nie tylko rozdawał prezenty, ale i rozmawiał z dziećmi, bawił się i śpiewał z nimi. Nie zapomniał także o nauczycielach i pracownikach szkoły. Od przedszkolaków otrzymał listy do samego siebie: obiecał, że zabierze je do Laponii i dokładnie przeczyta, by pamiętać o wymarzonych przez dzieci gwiazdkowych prezentach. W końcu wraca do nas już niedługo, w wigilijną noc. Bywaj zdrów Mikołaju!!!