Miejskie i powiatowe zawody w piłce nożnej halowej

Ze zmiennym szczęściem występowali nasi piłkarze na miejskich i powiatowych zawodach w piłce nożnej halowej. W rozgrywkach kolskich szkół byli najlepsi, niestety na szczeblu powiatowym ulegli w finale zespołowi z Dąbia, przegrywając w rzutach karnych.

W dniu 29.09. 2017 roku odbyły się zawody miejskie w piłce nożnej halowej. Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce wygrywając dwa mecze: ze Szkołą Podstawową nr 1 i Szkołą Podstawową nr 5 awansując tym samym na kolejny szczebel rozgrywek.
     W dniu 06.09 2017 roku odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej halowej: na starcie stawiło się 7 drużyn z całego powiatu. Nasi piłkarze wygrali mecze grupowe docierając do finału, w którym niestety ulegli w rzutach karnych Szkole Podstawowej z Dąbia i tym samym zajęli II miejsce w zawodach powiatowych.
W zawodach szkołę reprezentowali: Ksawery Szymczak, Jakub Zawilski, Kuba Maciaszek, Wiktor Poliński, Dawid Zawadzki, Adam Ciesielski, Krystian Jaroszewski, Oliver Kos, Mateusz Nijak, Mikołaj Makarowicz, Maksymilian Szymczak, Szymon Bartosik