"Wszystko gra? Wpływ gier cyfrowych na dzieci." - seminarium eksperckie

Zachęcamyh do wzięcia udziału w Seminarium eksperckim online: Wszystko gra? Wpływ gier cyfrowych na dzieci. Na seminarium zapraszają Polskie Centrum Programu Safer Internet czyli Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz NASK Państwowy Instytut Badawczy wraz z Fundacją Orange. Podczas spotkania omawany będzie wpływ gier cyfrowych na dzieci i młodzież.

W programie:
- Marta Witkowska, NASK Państwowy Instytut Badawczy - Rozegrajmy to dobrze. Co warto wiedzieć o grach cyfrowych?
- Jakub Zgierski, Games for Impact - Poza paradygmat kontroli rodzicielskiej. Jak wykorzystać siłę gier wideo w domu i szkole?
- Agnieszka Politańska, Fundacja Dajemy Dzieciom Silę - Nadużywanie gier online czy budowanie kariery e-sportowca? - perspektywy terapeutyczna

- Jak dostosować gry do wieku dziecka? – TBA

Seminariu przeznaczone jest  dla nauczycieli, osób pracujących z dziećmi i ich rodzicami, rodziców, osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa online oraz jasnymi i ciemnymi stronami wirtualnej rozrywki dzieci.

Termin - 27 kwietnia o godz.17:00