PRZEDSZKOLAKI Z ODDZIAŁU 0B POZNAJĄ ZAWODY - WIZYTA FRYZJERKI

Dziś przedszkolaki z oddziału przedszkolnego 0B z okazji Tłustego Czwartku zajadały się pysznymi pączkami, ale nie tylko. W przedszkolu miały przyjemność gościć Panią Joannę, fryzjerkę z salonu fryzjerskiego „Exclusive”. Było to kolejne spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody.

Pani Joanna opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała narzędzia, których używa w salonie fryzjerskim: pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, i wiele innych. Dzieciom bardzo podobał się mały pokaz pracy fryzjera, ale jeszcze większą atrakcją było wykonanie przez panią Joannę wymyślnych fryzur chętnym dzieciom.

Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera i dbał o swoje włosy. Przedszkolaki serdecznie dziękują Pani Joannie za wspólnie spędzony czas  i życzą wielu sukcesów w pracy zawodowej.