Statystyki

  • Odwiedziło nas: 3164966
  • Do końca roku: 344 dni
  • Do wakacji: 156 dni

Kontakt

62-600 Koło, ul. Poniatowskiego 22

tel. 63 2720398, fax. 63 2619792

e-mail: sp2kolo@wp.pl

SZKOLNE JASEŁKA I OPŁATKOWE SPOTKANIA UCZNIÓW, PRACOWNIKÓW I EMERYTÓW

Rok rocznie w naszej szkole przyjęło się, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zasiadamy do wspólnej wigilii szkolnej. I takiej tradycji nie zabrakło i tego roku. 

Wspólne świętowanie rozpoczęły klasowe spotkania opłatkowe. Pięknie przystrojone stoły, a na nich smaczne wigilijne potrawy to zasługa rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji klasowych spotkań. Dzieci wspólnie śpiewały kolędy, dekorowały pierniczki i wykonały lampiony z pomarańczy.
Uczniowie i nauczyciele obejrzeli świąteczne przedstawienie „O kobiecie, która czekała na Boga” w wykonaniu uczniów naszej szkoły, do których sumiennie przygotowywali się wraz z opiekunami – paniami Ewą Tomczyk i Anną Machowicz już od kilku tygodni. Po obejrzeniu przedstawienia dyrektor Waldemar Pietrzak złożył życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, życząc zdrowych, spokojnych świąt.
Ostatnim akcentem dnia było spotkanie nauczycieli, pracowników szkoły i emerytów. Świąteczne życzenia przekazali nam również obecni na spotkaniu ks. kanonik Józef Wronkiewicz oraz Zastępca Burmistrza Lech Brzeziński.
Wigilia szkolna wprowadziła nas w miły, rodzinny, świąteczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.