• Odwiedziło nas: 39820399

Klasa 3 B poznaje zawody swoich rodziców

Od trzech lat uczniowie klasy 3b w ramach edukacji zawodoznawczej poznają zawody, które wykonują ich rodzice. Uczniowie wraz z wychowawczynią, panią Anną Machowicz, która patronuje tej akcji, poznali zawód grafika komputerowego, fizjoterapeuty, a ostatnio strażnika miejskiego.

Mama Lenki pracuje w naszym mieście jako strażnik miejski. Pani Elżbieta Stasiak opowiedziała nam o zadaniach strażnika miejskiego i jego współpracy z wszystkimi służbami miejskimi w mieście. Dzieci mogły też  obejrzeć pojazd strażnika miejskiego, którym jeździ na interwencje. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaski i kredki.

Bardzo dziękujemy zastępcy komendanta, panu Krzysztofowi Wojciechowskiemu oraz mamie Lenki za ciekawą lekcję.