„Mam pomysł na biznes” – Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

W dniu 19 listopada 2019 roku wręczono nagrody laureatom konkursu plastycznego „Mam pomysł na biznes” zorganizowanego przez SKO przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole, PKO Bank Polski oddział 1 w Kole oraz Filię dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole.

Celem konkursu było zachęcanie dzieci do podejmowania działań na rzecz własnego rozwoju, planowanie własnej ścieżki kariery, promowanie postaw przedsiębiorczych, promocja programu SKO oraz rozwijanie kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej uczniów.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas 1–3 szkół podstawowych II miejsce zajął Mikołaj Jachimski z klasy 2b, natomiast wyróżnienie otrzymała Łucja Jankowska z klasy 1a. W kategorii klas 4 – 8 szkół podstawowych III miejsce zajęła Lena Jankowska z klasy 4a.
Opiekunkami naszych laureatów były panie: Jolanta Mikołajczyk, Aleksandra Pietrzak i Joanna Starosta.