Koncert Jesienny na scenie Miejskiego Domu Kultury

Wiele pięknych wrażeń dostarczył widzom "Koncert Jesienny", który odbył się w Miejskim Domu Kultury w miniony czwartek. Wspaniała gra aktorska podczas inscenizacji baśni "Królewna Śnieżka", a także liczne piosenki, tańce i układy choreograficzne pokazały, jak wiele talentów drzemie w uczniach naszej szkoły.

Próby do koncertu trwały od wielu dni, co zaoowocowało pięknym, profesjonalnym występem. Ogromną pracę wykonali rodzice szyjąc wspaniałe stroje oraz przygotowując rekwizyty i scenografię. Dla naszych uczniów występ na dużej scenie MKD-u był bez wątpienia ogromnym przeżyciem, a obecni na widowni rodzice i dziadkowie nie kryli zachwytu: brawom nie było końca. Opiekę artystyczną nad całością koncertu objęły panie Anna Trębacka i Monika Strugarek. Przed koncertem zbierano środki finansowe, które przeznaczone zostaną na wyposażenie sali do zajęć taneczno-teatralnych - m.in. zakup dużych luster. Zebrano łącznie 1022,83 zł.

Dziękujemy: Anna Trębacka, Monika Strugarek, Katarzyna Żmijewska, Aleksandra Pietrzak, Hanna Sujecka, Joanna Starosta, Agnieszka Gazda, Ewa Tomczyk, Michał Perzyński.