„Przedszkolaki dla Niepodległej Polski”

13 listopada 2019r. grupa przedszkolna 0A przygotowała uroczystą inscenizację z okazji Święta naszej Ojczyzny – 11 listopada, Dnia Niepodległości. Słowem i piosenką dzieci oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny. W ustach kolejnego pokolenia uroczyście zabrzmiały słowa tak bardzo znane, lecz wymowne: ,,Kto ty jesteś? Polak mały’’. Recytatorskie i wokalne umiejętności przedszkolaków nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Na uroczystość przygotowaną przez dzieci przybyli ich rodzice oraz dyrekcja szkoły - pan Waldemar Pietrzak i pani Bogumiła Bartłomiejczak. Można było zobaczyć łezkę wzruszenia w oku rodziców i gości, co świadczyło o tym, że z pewnością uroczystość ta zapadnie wszystkim zaproszonym gościom głęboko w pamięci.