Klas 3B na wycieczce w szkółce leśnej w Kiejszach

31 października 2019r. klasa 3B, wraz z wychowawczynią – panią Anną Machowicz oraz opiekunami, paniami - E. Karaszewską i R. Budynek, wzięła udział w atrakcyjnej lekcji przyrody. Dzieci odwiedziły szkółkę leśną w Kiejszach, gdzie znajduje się ścieżka przyrodniczo-leśna „Leśny Parów” oraz leśna izba edukacyjna.

Pan leśniczy, Sławomir Nitecki opowiedział naszym uczniom o lesie oraz zwierzętach mieszkających w naszym kraju. W izbie edukacyjnej dzieci miały okazję obejrzeć spreparowane zwierzęta, a dzięki pomocom edukacyjnym, min. tablicy elektronicznej "Leśny koncert", mogły wysłuchać dźwięków, jakie wydają wybrane zwierzęta. Wycieczka zakończyła się ogniskiem, które urządzili leśnicy i oczywiście wspólnym pieczeniem kiełbasek.
Dzieci wyjeżdżały z Kiejsz bardzo zadowolone, tym bardziej, że obiecały wrócić tam na wiosnę.